Strażnicy Straży Miejskiej Szczecin


Komenda    

GAJEWSKI LEON                            KOMENDANT STRAŻY

KAMIŃSKI KRZYSZTOF                  Z-CA KOMENDANTA

MECHLIŃSKI KRZYSZTOF            Z-CA KOMENDANTA

KICIŃSKA AGNIESZKA                   INSPEKTOR

KOWALIK MARIA                              ST. SPECJALISTA

WOJTACH JOANNA                        INSPEKTOR

Oddział Śródmieście      

KOSIOR LESŁAW                            NACZELNIK ODDZIAŁU

PIECHOWIAK ARKADIUSZ            ZASTĘPCA NACZELNIKA

ŁUSZKIEWICZ PAWEŁ                   MŁODSZY INSPEKTOR

PIETREWICZ MAREK                     STARSZY INSPEKTOR

SZTAJNIC MARIUSZ                        MŁODSZY SPECJALISTA

TOMASZEWSKI PIOTR                   STARSZY INSPEKTOR

URBANIAK NORBERT                    SPECJALISTA

WIKTOROWICZ ROBERT               STARSZY INSPEKTOR

ZYGADLIK BORYS                            MŁODSZY STRAŻNIK

SUDOWSKI MACIEJ                         MŁODSZY STRAŻNIK

SOROKA-ŁADZIAK DANUTA           SPECJALISTA

WŁODARSKA MARLENA                 INSPEKTOR

WASZEK TADEUSZ                          APLIKANT

EWICZ PAULINA                               APLIKANT

CZERNIAWSKA BARBARA              STRAŻNIK

Oddział Zachód    

SIERADZKI ANDRZEJ                      NACZELNIK ODDZIAŁU

KOMAROWSKI ANDRZEJ                MŁODSZY INSPEKTOR

TRYBUŁA MIROSŁAW                      STARSZY INSPEKTOR

DOBRACKI WALDEMAR                  MŁODSZY STRAŻNIK

DARMOFAŁ DANIEL                          SPECJALISTA

STĘPKOWSKI ARTUR                      SPECJALISTA

MATUSZCZAK MIROSŁAW               INSPEKTOR

JEZIERSKI TOMASZ                          MŁODSZY INSPEKTOR

SOŁTYCZ MICHAŁ                             STARSZY INSPEKTOR

LISOWSKI PIOTR                               STARSZY STRAŻNIK

NOWAK MARTA                                  MŁODSZY STRAŻNIK

MIKOŁAJCZUK DANIEL                   APLIKANT

MARUSZEWSKI JAKUB                   APLIKANT

Oddział Północ     

MARZEC ROBERT                            NACZELNIK ODDZIAŁU

ŻYWCZYŃSKA ANGELIKA               ZASTĘPCA NACZELNIKA

UMIASTOWSKI WALDEMAR           STARSZY INSPEKTOR

KORKUS MARCIN                             INSPEKTOR

KOTUCH DAWID                               STRAŻNIK

SZCZEPANIK BEATA                        STARSZY STRAŻNIK

MAZUREK MARIUSZ                         STARSZY STRAŻNIK

WÓJCIK KRZYSZTOF                       STARSZY INSPEKTOR

ZABIELSKI JÓZEF                             SPECJALISTA

OLEWNIK GRZEGORZ                     MŁODSZY SPECJALISTA

SEŃKO ROBERT                               STARSZY INSPEKTOR

Oddział Prawobrzeże    

KROMSKI GRZEGORZ                      NACZELNIK ODDZIAŁU

BILICKI ARKADIUSZ                          ZASTĘPCA NACZELNIKA

DUSZYŃSKI JAROMIR                      STARSZY INSPEKTOR

GORYŃSKI MARIUSZ                        STARSZY INSPEKTOR

STONAWSKA MIRELA                       STRAŻNIK

LECHICKI TOMASZ                            STARSZY INSPEKTOR

JEWSIEJ KRZYSZTOF                       SPECJALISTA

HUK RYSZARD                                   STARSZY INSPEKTOR

SĘDZIK SŁAWOMIR                           MŁODSZY STRAŻNIK

SOMPOLIŃSKI SŁAWOMIR              STARSZY INSPEKTOR

MIKULSKI DANIEL                             STARSZY INSPEKTOR

BUDZYŃ ANNAMŁODSZY                STRAŻNIK

OLEJNICZAK MARIUSZ                    APLIKANT

JUGOWICZ ANNA                              APLIKANT

ALEKSANDROWICZ PAWEŁ           APLIKANT

Referat Wodny    

DOLOT KRZYSZTOF                         KIEROWNIK REFERATU

BEMBENEK ARKADIUSZ                  MŁODSZY INSPEKTOR

PODWALSKI KAZIMIERZ                   STARSZY INSPEKTOR

CZUBAK ADRIAN                                STARSZY INSPEKTOR

PLACHA PRZEMYSŁAW                    MŁODSZY INSPEKTOR

Referat SM-DTM 

BOLEK TADEUSZ                               KIEROWNIK REFERATU

OGRODNICZAK TADEUSZ               ZASTĘPCA KIEROWNIKA

LACHOWSKI ŁUKASZ                        MŁODSZY SPECJALISTA

MAZIEC ARTUR                                   STARSZY INSPEKTOR

DAJNOWSKI GRZEGORZ                  STARSZY INSPEKTOR

DOBROWOLSKI TOMASZ                  STARSZY INSPEKTOR

MACIESZA ANDRZEJ                          SPECJALISTA

MACIESZA MONIKA                             MŁODSZY SPECJALISTA

MATKOWSKA MARIOLA                      STRAŻNIK

KUBIACZYK WOJCIECH                    ST. SPECJALISTA

POGORZELSKI MIROSŁAW              ST. SPECJALISTA

KOWALCZUK-ROMANIUK JOANNA SPECJALISTA

WITKOWSKI TOMASZ                         INSPEKTOR

WITKOWSKI ANDRZEJ                      STRAŻNIK

KUŚ SŁAWOMIR                                  STARSZY STRAŻNIK

DORSZ KRZYSZTOF                          ST. SPECJALISTA

NOWAK DARIUSZ                               ST. SPECJALISTA

SZTUKA WOJCIECH                          STARSZY INSPEKTOR

ŁASKARZEWSKI DARIUSZ               STARSZY INSPEKTOR

GROCHOWSKI MAREK                     STARSZY INSPEKTOR

MAZUR PRZEMYSŁAW                      SPECJALISTA

MOLSKI STANISŁAW                          MŁODSZY SPECJALISTA

ADAMCZYK MATEUSZ                        APLIKANT

WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA           STARSZY INSPEKTOR

Referat Ruchu Drogowego      

BIWAN BARBARA                               P.O. KIEROWNIK REFERATU

SATEJA MAREK                                  SPECJALISTA

FIUK-ZABIELSKA RENATA               SPECJALISTA

PAJŁO MARIUSZ                                MŁODSZY STRAŻNIK

GURGUL ANDRZEJ                          ST. SPECJALISTA

USEWICZ WŁODZIMIERZ                STARSZY INSPEKTOR

ZYCH SŁAWOMIR                              STARSZY INSPEKTOR

MACKIEWICZ KAROLINA                 APLIKANT

SWARCEWICZ DANIEL                    APLIKANT

LISEWSKA KINGA                             SPECJALISTA

LISOWSKA ANIELA                           MŁODSZY STRAŻNIK

Referat Profilaktyki       

WOŹNIAK MAGDALENA                    KIEROWNIK REFERATU

BRZOSTEK AGATA                             MŁODSZY STRAŻNIK

GOLLON MAGDA                                MŁODSZY STRAŻNIK

JANCZAK-KRZYSIEK MONIKA         STARSZY INSPEKTOR

MAKOWSKA SYLWIA                          SPECJALISTA

KOCHANOWICZ MONIKA                  STARSZY STRAŻNIK

STRYJNIAK EMILIA                             MŁODSZY SPECJALISTA

HINC ŻANETA                                      MŁODSZY SPECJALISTA

SOCHA ALEKSANDRA                       APLIKANT

GŁUSZCZAK ANNA                             STARSZY STRAŻNIK

KAŹMIERCZAK MARTA                       STRAŻNIK

Referat Wykroczeń        

PANECKI ANDRZEJ                            KIEROWNIK REFERATU

MARKIEWICZ AGNIESZKA                 P.O.Z-CA KIEROWNIKA REFERATU

BIELECKI PIOTR                                 STARSZY INSPEKTOR

Referat Kontroli Analiz i Gospodarki Mandatowej          

PAWLAK PIOTR                                   STARSZY INSPEKTOR

KOŁODZIEJCZYK ROBERT              STARSZY INSPEKTOR

WŁODARCZYK KRZYSZTOF            STARSZY INSPEKTOR

KOSEK BEATA                                    STARSZY INSPEKTOR

Referat Gospodarczo-Zaopatrzeniowy       

MEŁECH GRZEGORZ                       P.O. KIEROWNIK REFERATU

DOBROWOLSKA ANNA                    MŁODSZY SPECJALISTA

WŁODARCZYK ANETA                      INSPEKTOR


I Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem  V Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem