Zamówienia publiczne SM Szczecin

Dostawa umundurowania dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej Szczecin

Wartość przetargu: mniejsza od kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art 11 ust.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych


DOSTAWA UMUNDUROWANIA DLA FUNKCJONARIUSZY STRAŻY MIEJSKIEJ SZCZECIN

Numer ogłoszenia: 112229 - 2011;
data zamieszczenia: 11.04.2011

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
 

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Straż Miejska Szczecin , ul. Zygmunta Felczaka 9, 71-471 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 91 442 76 13, faks 91 422 87 24.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA UMUNDUROWANIA DLA FUNKCJONARIUSZY STRAŻY MIEJSKIEJ SZCZECIN.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.

II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:

 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sortów mundurowych na potrzeby funkcjonariuszy Straży Miejskiej Szczecin.
 2. Umundurowanie powinno być zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 lipca 1998 r. (Dz..U. Nr 112 poz.713 z dnia 29 sierpnia 1998 r.) w sprawie umundurowania, legitymacji i znaków identyfikacyjnych strażników gminnych (miejskich ).
 3. Zakres zamówienia obejmuje: wykonanie i dostarczenie do siedziby Straży Miejskiej niżej wymienionych elementów umundurowania letniego i zimowego dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej:
  1. Wiatrówka (olimpijka). Kod CPV 18213000-5.
   Wiatrówka damska / męska w kolorze ciemnogranatowym, wykonane z elanobawełny (gabardyna 420g/m2) lub równoważnej tkaniny, z wykładanym kołnierzem, zapinana na cztery guziki koloru żółtego zawierające stylizowany wizerunek orła w koronie. Dół wiatrówki wykończony paskiem zapinanym na jeden kryty guzik koloru czarnego, po bokach ściągnięty, marszczony wszytą wewnątrz gumą. Na pasku szerokie szlufki do pasa głównego. Rękawy gładkie, zakończone mankietem zapinanym na jeden mały guzik koloru złotego z wizerunkiem orła w koronie. Na piersiach naszyte dwie kieszonki z fałdami i klapkami zapinane na jeden guzik koloru złotego z wizerunkiem orła w koronie. Na ramionach umieszczone naramienniki zapinane na jeden mały guzik koloru złotego z wizerunkiem orła w koronie, umieszczony przy kołnierzu, na lewym rękawie, w odległości ok. 60 mm od górnej krawędzi rękawa, naszyty emblemat haftowany Straży Miejskiej Szczecin, w kształcie wydłużonego owalu o wymiarach 120 x 105 mm +/- 10 mm (wg załącznika nr 5).
   Ilość: 23 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  2. Spodnie służbowe letnie. Kod CPV 18234000-8.
   Spodnie letnie damskie / męskie w kolorze ciemnogranatowym, wykonane z elanobawełny (tropik – splot gabardynowy) lub równoważnej tkaniny, o kroju prostym. Krawędzie dołu podszyte tasiemką zabezpieczającą przed wycieraniem dolnych krawędzi, nogawki z lamówką koloru żółtego o szerokości 3 mm szytej wzdłuż zewnętrznych szwów nogawek spodni. W przednich częściach nogawek dwie kieszenie boczne z otworami skośnymi. W prawej tylnej nogawce znajduje się kieszonka z patką zapinaną na guzik w kolorze czarnym. W przednich częściach nogawek założone ku przodowi fałdki, od których biegną w dół po jednym zaprasowanym kancie. Rozporek zapinany na zamek błyskawiczny. Na pasku po bokach umieszczone zapięcie umożliwiające płynną regulację obwodu pasa do 12 cm, pasek przedłużony zapinany na guzik. W przednich częściach nogawek od strony wewnętrznej wszyta podszewka sięgająca od wszycia paska do 10 cm poniżej kolana. W pasie wszyte szlufki małe oraz duże na pas główny.
   Ilość: 89 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  3. Spodnie służbowe zimowe. Kod CPV 18234000-8.
   Spodnie zimowe damskie / męskie w kolorze ciemnogranatowym, wykonane z elanobawełny (gabardyna 420g/m2) lub równoważny tkaniny, o kroju prostym. Krawędzie dołu podszyte tasiemką zabezpieczającą przed wycieraniem dolnych krawędzi, nogawki z lamówką koloru żółtego o szerokości 3 mm szytej wzdłuż zewnętrznych szwów nogawek spodni. W przednich częściach nogawek dwie kieszenie boczne z otworami skośnymi. W prawej tylnej nogawce znajduje się kieszonka z patką zapinaną na guzik w kolorze czarnym. W przednich częściach nogawek założone ku przodowi fałdki, od których biegną w dół po jednym zaprasowanym kancie. Rozporek zapinany na zamek błyskawiczny. Na pasku po bokach umieszczone zapięcie umożliwiające płynną regulacją obwodu pasa do 12 cm, pasek przedłużony zapinany na guzik. W przednich częściach nogawek od strony wewnętrznej wszyta podszewka sięgająca od wszycia paska do 10 cm poniżej kolana. W pasie wszyte szlufki małe oraz duże na pas główny.
   Ilość: 12 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  4. Spódnica. Kod CPV 18232000-4.
   Spódnica damska wykonana z elanobawełny (gabardyna 420g/m2) lub równoważnej tkaniny, krój prosty, tył ze szwem po środku, na dole rozcięcie, zapinana na metalowy zamek błyskawiczny umieszczony z tyłu w górnej części spódnicy. Pasek zapinany na guzik koloru czarnego, na pasku szlufki duże i małe. Długość spódnicy sięga min.30 mm przed kolana lub max zakrywająca kolana.
   Ilość: 18 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  5. Kurtka letnia. Kod CPV 18223200-0.
   Kurtka letnia damska / męska w kolorze czarnym z tkaniny wodoodpornej nylon lub równoważnej, zapinana na zamek błyskawiczny wszyty do końca kołnierza, zakryty listwą zapinaną na 4 metalowe napy. Z przodu na wysokości klatki piersiowej dwie dostępne kieszenie zapinane na 2 metalowe napy, oraz dwie w dolnej części kurtki zapinane na 2 metalowe napy. Od wewnętrznej strony kurki po lewej stronie na wysokości klatki piersiowej jedna kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny. Dół wykończony ściągaczem z gumy z przodu zapinanym na klamrę. Boki kurtki rozpinane na krótki zamek (w celu łatwego dostępu do środków przymusu bezpośredniego). Rękawy zakończone ściągaczem z wełny, na ramionach umieszczone naramienniki zapinane na guzik koloru czarnego umieszczony przy kołnierzu. Do kołnierza dopinany na zamek błyskawiczny kaptur z tkaniny przeciwdeszczowej, ściągany sznurkiem. Na plecach i nad lewą górną kieszenią naklejany odblaskowy napis STRAŻ MIEJSKA na żółtym fluorescencyjnym tle, o wymiarach na plecach 340 x 160 mm, nad lewą kieszenią 160 x 80 mm (wg załącznika nr 6).
   Ilość: 32 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  6. Bezrękawnik (ocieplacz). Kod CPV 18235400-9.
   Bezrękawnik damski / męski w kolorze czarnym z tkaniny wodoodpornej nylon lub równoważnej tkaniny, zapinany na zamek błyskawiczny. Dwie kieszenie naszyte na piersiach oraz dwie na dole, każda kieszeń zapinana na 2 metalowe napy. Lewa górna kieszeń z padką na odznakę identyfikacyjną. Od wewnętrznej strony na wysokości klatki piersiowej umieszczona jedna kieszeń. Kołnierz oraz dół bezrękawnika ściągaczu z wełny. Na plecach i nad lewą górną kieszenią umieszczony żółty napis STRAŻ MIEJSKA.
   Ilość: 26 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  7. Koszula służbowa letnia. Kod CPV 18332000-5.
   Koszula letnia damska / męska w kolorze błękitnym i białym, wykonana z bawełny 55%
   i poliester 45 % lub równoważnej tkaniny, z krótkim rękawem, na piesiach naszyte dwie kieszonki z patkami zapinanymi na guziki, na ramionach umieszczone naramienniki. Na lewym rękawie, w odległości około 60 mm od górnej krawędzi rękawa, naszyty emblemat haftowany Straży Miejskiej Szczecin, w kształcie wydłużonego owalu o wymiarach 120 x 105 mm +/- 10 mm (wg załącznika nr 5).
   Ilość białych: 67 szt. Ilość błękitnych: 108 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  8. Koszula służbowa zimowa. Kod CPV 18332000-5.
   Koszula zimowa damska / męska w kolorze błękitnym i białym, wykonana z bawełny 55% i poliester 45% lub równoważnej tkaniny, z długim rękawem. Na piersiach naszyte dwie kieszonki z patkami zapinanymi na guziki, na ramionach umieszczone naramienniki. Na lewym rękawie, w odległości około 60 mm od górnej krawędzi rękawa, naszyty emblemat haftowany Straży Miejskiej Szczecin, w kształcie wydłużonego owalu o wymiarach 120 x 105 mm +/- 10 mm ( wg załącznika nr 5).
   Ilość białych: 61 szt. Ilość błękitnych: 76 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  9. Skarpety zimowe. Kod CPV 18317000-4.
   Skarpety zimowe w kolorze czarnym wykonane z bawełny (min. 90%) i poliamidu lub równorzędnej tkaniny.
   Ilość: 28 par.
   Rozmiary: różne.
  10. Skarpety letnie. Kod CPV 18317000-4.
   Skarpety letnie w kolorze czarnym wykonane z bawełny (min. 90%)
   i poliamidu lub równorzędnej tkaniny.
   Ilość: 212 par.
   Rozmiary: różne.
  11. Mundur polowy „moro”. Kod CPV 18222100-2.
   a) Kurtka damska / męska typu policyjno – wojskowego w kolorze czarnym, wykonana
   z 65 % poliester, 35 % bawełna lub równoważnej tkaniny, kołnierz wykładany, zapinana na guziki kryte, na lewym i prawym rękawie u góry po jednej kieszeni, z klapką zapinaną na kryty guzik. Dwie kieszenie z przodu na górze i dwie na dole zapinane na rzepy. Na plecach i nad lewą górną kieszenią naklejany odblaskowy napis STRAŻ MIEJSKA na żółtym fluorescencyjnym tle, o wymiarach na plecach 340 x 160 mm, nad lewą kieszenią 160 x 80 mm (wg załącznika nr 6). Na ramionach wszyte naramienniki zapinane na kryty guzik w kolorze czarnym. Mankiety rękawów zapinane na kryty guzik w kolorze czarnym. W pasie lekko zmarszczona gumką wszytą od spodu w tylnej części bluzy. Po bokach na dole po prawej i lewej stronie zamki błyskawiczne o długości ok. 180 mm (w celu łatwego dostępu do środków przymusu bezpośredniego).

   b) Spodnie polowe – długie zapewniające swobodę ruchów w czasie użytkowania, w kolorze czarnym, wykonane z 65 % poliester, 35 % bawełna lub równoważnej tkaniny, zapinane na metalowy zamek błyskawiczny oraz guzik metalowy. Do pasa spodni dopinane na guziki szelki wykonane z tkaniny zasadniczej i gumy. U góry od strony boków są obszerne kieszenie skośne wpuszczone do wewnątrz. Na nogawkach na wysokości ud z przodu i z tyłu po jednej naszytej nakładanej kieszeni z nałożoną kontrafałdą z klapką zapinaną na kryty guzik. Przednie części nogawek od strony spodniej na odcinku uda i kolana wszyta podszewka wzmacniająca. Na pasku wszyte szlufki na pas główny oraz z tyłu po prawej i lewej stronie znajduje się ściągacz z gumy. Spodnie wzmocnione w kroku. W dolnych odcinkach nogawek po zewnętrznej stronie szwu wykonane rozporki, w których naszyta jest taśma samoprzyczepna (rzep). Nogawki zakończone ściągaczem na gumce. Pasek na gumce na stopy naciągający nogawki.
   Ilość: bluza 41 szt., spodnie 43 szt.
   Rozmiary: różne.
  12. Czapka zimowa. Kod CPV 18443320-5.
   Czapka zimowa w kolorze ciemnogranatowym, wykonana z gabardyny lub równoważnej tkaniny, ocieplana, z daszkiem i nausznikami z tkaniny futerkowej wiązanymi na szczycie czapki, na czapce naszyty otok w trójrzędową szachownicę w kolorze żółto- granatowym i haftowany wizerunek orła w koronie koloru żółtego z przodu czapki.
   Ilość: 12 szt.
   Rozmiar: różne.
  13. Czapka garnizonowa. Kod CPV 18443320-5.
   Czapka garnizonowa okrągła w kolorze ciemnogranatowym, wykonana z elanobawełny (gabardyny 420 g/m2) lub równoważnej tkaniny,. Denko czapki podszyte podszewką. Daszek koloru czarnego, nad daszkiem przymocowany pasek skórzany w kolorze czarnym zakończonym guzikami w kolorze żółtym zawierającymi stylizowany wizerunek orła w koronie. Dookoła otok w postaci trójrzędowej szachownicy w kolorze żółto – granatowym. Z przodu czapki nad daszkiem i otokiem znajduje się metalowy orzełek w koronie w kolorze żółtym o wymiarach 55 x 55 mm.
   Ilość bez galonów: 30 szt.
   Rozmiary: różne.
  14. Kapelusik. Kod CPV 18440000-5.
   Kapelusik damski wykonany z elanobawełny lub równoważnej tkaniny, w kolorze ciemnogranatowym, z otokiem w postaci trójrzędowej szachownicy w kolorze żółto – granatowym. Nad szachownicą z przodu kapelusika znajduje się metalowy orzełek w koronie w kolorze żółtym. Rondo kapelusika podwinięte.
   Ilość: 12 szt.
   Rozmiary: różne.
  15. Krawat. Kod CPV 18423000-0.
   Krawat w kolorze czarnym, wykonany z poliestru lub równoważnej tkaniny, na gumce.
   Ilość: 24 szt.
   Rozmiary: różne długości.
  16. Podkoszulka T-shirt. Kod CPV 18331000-8.
   Podkoszulka t-shirt w kolorze czarnym, wykonana z bawełny 100% 200g/m2 lub równoważnej tkaniny, z krótkim rękawem. Napis na plecach (wysokość liter 45 mm) i na lewej piersi (wysokość liter 20 mm) w kolorze żółtym STRAŻ MIEJSKA w dwóch wierszach wykonany farbami wodnymi w technice sitodruku.
   Ilość: 96 szt.
   Rozmiary: S, M, L, XL, XXL – ustalone po obmiarze funkcjonariuszy.
  17. Podkoszulka polo. Kod CPV 18333000-2.
   Podkoszulka polo w kolorze czarnym, wykonana z bawełny (65%) i poliester (35%) lub równoważnej tkaniny, z krótkim rękawem, wykładany kołnierz, zapinana z przodu na trzy guziczki w kolorze czarnym. Napis na plecach (wysokość liter 45mm) i na lewej piersi nad kieszenią (wysokość liter 20 mm) w kolorze żółtym STRAŻ MIEJSKA w dwóch wersach wykonany farbami wodnymi w technice sitodruku. Na lewej piersi jedna kieszonka z klapką zapinaną na guzik koloru czarnego. Na ramionach wszyte naramienniki zapinane na guzik koloru czarnego umieszczony przy kołnierzu.

   Podkoszulka polo w kolorze białym, wykonana z bawełny (65 %) i poliester (35%) lub równoważnej tkaniny, z krótkim rękawem, wykładany kołnierz, zapinana na trzy guziki w kolorze białym. Napis na plecach (wysokość liter 45mm) i na lewej piersi nad kieszenią (wysokość liter 20 mm) w kolorze czarnym STRAŻ MIEJSKA w dwóch wersach wykonany farbami wodnymi w technice sitodruku. Na lewej piersi jedna kieszonka z klapką zapinaną na guzik koloru białego. Na ramionach wszyte naramienniki zapinane na guzik koloru białego umieszczony przy kołnierzu.
   Ilość: 108 szt.
   Rozmiary: S, M, L, XL, XXL – ustalone po obmiarze funkcjonariuszy.
  18. Obuwie służbowe specjalistyczne. Kod CPV 18815000-5.
   Obuwie w kolorze czarnym, podeszwa antypoślizgowa bardzo dobrej trakcji. Cholewka wykonana ze skóry naturalnej w części przedniej i tylnej oraz z Cordury lub równoważnej tkaniny w części bocznej obuwia. Górna krawędź cholewki wykończona miękkim kołnierzem. System szybkiego sznurowania (haczyki).
   Ilość: 70 par
   Rozmiary: różne.
  19. Szalik zimowy. Kod CPV 18422000-3.
   Szalik zimowy w kolorze czarnym wykonany z wełny 30% oraz akrylu 70% lub równoważnej tkaniny, o długości 150 cm i szerokości 40 cm.
   Ilość: 14 szt.
  20. Kurtka zimowa. Kod CPV 18223200-0.
   Kurtka zimowa w kolorze czarnym z tkaniny wodoodpornej nylon( gramatura 194 g/m2 – dopuszczalna różnica w gramaturze tkaniny ±5%) lub równoważnej, ocieplana, zapinana na zamek błyskawiczny kryty listwą zapinana na 4 metalowe napy. Z przodu dwie kieszenie górne
   i dolne z klapkami zapinanymi na metalowe napy, pod kieszeniami górnymi dwie kieszenie skośne. Po lewej wewnętrznej stronie kurtki na wysokości klatki piersiowej umieszczona jedna kieszeń. Dół kurtki oraz pas ściągany sznurkiem. Rękawy zakończone ściągaczem z dzianiny. Kołnierz z tkaniny futerkowej odpinany. Do kołnierza dopinany na zamek błyskawiczny kaptur przeciwdeszczowy ściągany sznurkiem. Na ramionach wszyte naramienniki zapinane na guzik koloru czarnego. Na plecach oraz nad lewą górną kieszenią żółty napis STRAŻ MIEJSKA
   Ilość: 12 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  21. Sweter polarowy. Kod CPV 18235300-8.
   Sweter w kolorze czarnym wykonany z niemechacącego się polaru 380 g/m2 – dopuszczalna granica w gramaturze tkaniny ±5%, z zamkiem błyskawicznym z przodu o długości od 28 do 30 cm., ze wzmocnieniami na ramionach oraz na łokciach. Z przodu na wysokości klatki piersiowej dwie proste kieszenie z zakładkami zapinane na guzik oraz na dole dwie kieszenie ukośne zapinane na zamek błyskawiczny. Dół swetra z możliwością ściągania. Na ramionach umieszczone naramienniki zapinane na guzik.
   Ilość: 18 szt.
   Rozmiary: szycie miarowe.
  22. Pasek do spodni. Kod CPV 18425000-4.
   Pasek do spodni wykonany za skóry w kolorze czarnym z obu stron, zakończony metalową sprzączką. Na pasek założona luźno ruchoma przesuwka. Części metalowe paska wykonane ze srebrnego błyszczącego metalu.
   Ilość: 15 szt.
   Rozmiary: różne.
  23. Pas główny. Kod CPV 18425000-4.
   Pas główny wykonany ze skóry w kolorze czarnym z obu stron, zakończony metalową sprzączką. Na pas założona jest luźno ruchoma przesuwka. Części metalowe pasa wykonane są ze srebrnego błyszczącego metalu.
   Ilość: 14 szt.
   Rozmiary: różne.
  24. Spinka do krawata.
   Spinka do krawata damska/męska, metalowa w kolorze żółtym, na środku spinki umieszczony stylizowany wizerunek orła w koronie w kolorze żółtym.
   Ilość: 13 szt.

II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: nie.

II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 18.21.30.00-5, 18.23.40.00-8, 18.23.32.00-4, 18.22.32.00-0, 18.23.54.00-9, 18.33.20.00-5, 18.31.17.00-4, 18.22.21.00-2, 18.44.33.20-5, 18.44.00.00-5, 18.42.30.00-0, 18.33.10.00-8, 18.33.30.00-2, 18.81.50.00-5, 18.42.20.00-3, 18.22.32.00-0, 18.23.53.00-8, 18.42.50.00-4.

II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: nie.

II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.

II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Zakończenie: Okres w dniach: 30.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WADIUM

Informacja na temat wadium: nie dotyczy

III.2) ZALICZKI

Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: nie

III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY

III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

 • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
 • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

 • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert.

III.4.3.2) zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert - albo oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się takiego zaświadczenia.

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1) Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, według wzoru, stanowiącego załącznik nr 3 do siwz. W przypadku skłądania oferty wspólnej ww. oświadczenie składa pełnomocnik w imieniu wykonawców składających ofertę wspólną.

1) Ofertę cenową zgodnie z Rozdziałem I pkt 3 siwz.

2) Kalkulację cenową stanowiącą załącznik nr 1a do siwz; w przypadku składania oferty wspólnej należy złożyć jeden dokument.

3) Odpowiednie pełnomocnictwa; tylko w sytuacjach określonych w Rozdziale I pkt 5 zdanie 2 siwz lub w przypadku składania oferty wspólnej (Rozdział III pkt 1 siwz).

4) Oświadczenie według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do siwz wskazujące część zamówienia, której wykonanie wykonawca powierzy podwykonawcom (jeżeli wykonawca przewiduje udział podwykonawców); w przypadku składania oferty wspólnej należy złożyć jeden dokument.

III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne: nie

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna: nie.

IV.3) ZMIANA UMOWY

Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: nie

IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: http://bip.sm.szczecin.pl/BIPSM/chapter_86014.asp

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Szczecin 71-417, ul. Zygmunta Felczaka 9, pokój nr 0177.

IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 19.04.2011 godzina 08:#0, miejsce: Sekretariat Straży Miejskiej Szczecin, ul. Zygmunta Felczaka 9, pok. 0169.

IV.4.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: nie dotyczy.

IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie

Komendant Straży Miejskiej
Leon Gajewski


Data publikacji: 2011/04/11

Załączniki:


OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO

GMINA MIASTO SZCZECIN
Straż Miejska Szczecin
ul. Zygmunta Felczaka 9
71 – 417 Szczecin

W PRZETARGU NA DOSTAWY
O WARTOŚCI ZAMÓWIENIA MNIEJSZEJ OD KWOT OKREŚLONYCH W PRZEPISACH WYDANYCH NA PODSTAWIE ART. 11 UST. 8 USTAWY Z DNIA 29 STYCZNIA 2004R PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA:

„DOSTAWA UMUNDUROWANIA DLA FUNKCJONARIUSZY STRAŻY MIEJSKIEJ SZCZECIN”

Do dnia terminu składania ofert, do siedziby zamawiającego wpłynęły trzy oferty spełniające warunki udziału w postępowaniu:

 1. "TSM" Trójmiejski Salon Mundurowy z siedzibą przy ul. Źwirowej 4 w Redzie.
 2. Centrala Zaopatrzenia Mundurowego "Intermag" z siedzibą przy ul. Braniewskiej 10 w Bydgoszczy.
 3. ZSMT "Kazek" z siedzibą przy ul. Krzemiennej 43e/9 w Szczecinie.

Na podstawie art. 92 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29.01.2004 r., informuję, że kierując się kryterium oceny ofert przedstawionymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, za najkorzystniejszą wybrano ofertę firmy "Intermag".

Komendant Straży Miejskiej
Leon Gajewski

DOSTAWA UMUNDUROWANIA DLA FUNKCJONARIUSZY STRAŻY MIEJSKIEJ SZCZECIN

Numer ogłoszenia: 127619 - 2011;
data zamieszczenia: 29.04.2011

OGŁOSZENIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA - dostawy
 

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 112229 - 2011r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Straż Miejska Szczecin , ul. Zygmunta Felczaka 9, 71-471 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 0-91 442 76 13, faks 0-91 422 87 24.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA UMUNDUROWANIA DLA FUNKCJONARIUSZY STRAŻY MIEJSKIEJ SZCZECIN.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.

II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sortów mundurowych na potrzeby funkcjonariuszy Straży Miejskiej Szczecin. 2. Umundurowanie powinno być zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 lipca 1998 r. (Dz..U. Nr 112 poz.713 z dnia 29 sierpnia 1998 r.) w sprawie umundurowania, legitymacji i znaków identyfikacyjnych strażników gminnych (miejskich ). 3. Zakres zamówienia obejmuje: wykonanie i dostarczenie do siedziby Straży Miejskiej niżej wymienionych elementów umundurowania letniego i zimowego dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej: 1) Wiatrówka (olimpijka). Kod CPV 18213000-5. Wiatrówka damska / męska w kolorze ciemnogranatowym, wykonane z elanobawełny (gabardyna 420g/m2) lub równoważnej tkaniny, z wykładanym kołnierzem, zapinana na cztery guziki koloru żółtego zawierające stylizowany wizerunek orła w koronie. Dół wiatrówki wykończony paskiem zapinanym na jeden kryty guzik koloru czarnego, po bokach ściągnięty, marszczony wszytą wewnątrz gumą. Na pasku szerokie szlufki do pasa głównego. Rękawy gładkie, zakończone mankietem zapinanym na jeden mały guzik koloru złotego z wizerunkiem orła w koronie. Na piersiach naszyte dwie kieszonki z fałdami i klapkami zapinane na jeden guzik koloru złotego z wizerunkiem orła w koronie. Na ramionach umieszczone naramienniki zapinane na jeden mały guzik koloru złotego z wizerunkiem orła w koronie, umieszczony przy kołnierzu, na lewym rękawie, w odległości ok. 60 mm od górnej krawędzi rękawa, naszyty emblemat haftowany Straży Miejskiej Szczecin, w kształcie wydłużonego owalu o wymiarach 120 x 105 mm +/- 10 mm (wg załącznika nr 5). Ilość: 23 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 2) Spodnie służbowe letnie. Kod CPV 18234000-8. Spodnie letnie damskie / męskie w kolorze ciemnogranatowym, wykonane z elanobawełny (tropik - splot gabardynowy) lub równoważnej tkaniny, o kroju prostym. Krawędzie dołu podszyte tasiemką zabezpieczającą przed wycieraniem dolnych krawędzi, nogawki z lamówką koloru żółtego o szerokości 3 mm szytej wzdłuż zewnętrznych szwów nogawek spodni. W przednich częściach nogawek dwie kieszenie boczne z otworami skośnymi. W prawej tylnej nogawce znajduje się kieszonka z patką zapinaną na guzik w kolorze czarnym. W przednich częściach nogawek założone ku przodowi fałdki, od których biegną w dół po jednym zaprasowanym kancie. Rozporek zapinany na zamek błyskawiczny. Na pasku po bokach umieszczone zapięcie umożliwiające płynną regulację obwodu pasa do 12 cm, pasek przedłużony zapinany na guzik. W przednich częściach nogawek od strony wewnętrznej wszyta podszewka sięgająca od wszycia paska do 10 cm poniżej kolana. W pasie wszyte szlufki małe oraz duże na pas główny. Ilość: 89 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 3) Spodnie służbowe zimowe. Kod CPV 18234000-8. Spodnie zimowe damskie / męskie w kolorze ciemnogranatowym, wykonane z elanobawełny (gabardyna 420g/m2) lub równoważny tkaniny, o kroju prostym. Krawędzie dołu podszyte tasiemką zabezpieczającą przed wycieraniem dolnych krawędzi, nogawki z lamówką koloru żółtego o szerokości 3 mm szytej wzdłuż zewnętrznych szwów nogawek spodni. W przednich częściach nogawek dwie kieszenie boczne z otworami skośnymi. W prawej tylnej nogawce znajduje się kieszonka z patką zapinaną na guzik w kolorze czarnym. W przednich częściach nogawek założone ku przodowi fałdki, od których biegną w dół po jednym zaprasowanym kancie. Rozporek zapinany na zamek błyskawiczny. Na pasku po bokach umieszczone zapięcie umożliwiające płynną regulacją obwodu pasa do 12 cm, pasek przedłużony zapinany na guzik. W przednich częściach nogawek od strony wewnętrznej wszyta podszewka sięgająca od wszycia paska do 10 cm poniżej kolana. W pasie wszyte szlufki małe oraz duże na pas główny. Ilość: 12 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 4) Spódnica. Kod CPV 18232000-4. Spódnica damska wykonana z elanobawełny (gabardyna 420g/m2) lub równoważnej tkaniny, krój prosty, tył ze szwem po środku, na dole rozcięcie, zapinana na metalowy zamek błyskawiczny umieszczony z tyłu w górnej części spódnicy. Pasek zapinany na guzik koloru czarnego, na pasku szlufki duże i małe. Długość spódnicy sięga min.30 mm przed kolana lub max zakrywająca kolana. Ilość: 18 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 5) Kurtka letnia. Kod CPV 18223200-0. Kurtka letnia damska / męska w kolorze czarnym z tkaniny wodoodpornej nylon lub równoważnej, zapinana na zamek błyskawiczny wszyty do końca kołnierza, zakryty listwą zapinaną na 4 metalowe napy. Z przodu na wysokości klatki piersiowej dwie dostępne kieszenie zapinane na 2 metalowe napy, oraz dwie w dolnej części kurtki zapinane na 2 metalowe napy. Od wewnętrznej strony kurki po lewej stronie na wysokości klatki piersiowej jedna kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny. Dół wykończony ściągaczem z gumy z przodu zapinanym na klamrę. Boki kurtki rozpinane na krótki zamek (w celu łatwego dostępu do środków przymusu bezpośredniego). Rękawy zakończone ściągaczem z wełny, na ramionach umieszczone naramienniki zapinane na guzik koloru czarnego umieszczony przy kołnierzu. Do kołnierza dopinany na zamek błyskawiczny kaptur z tkaniny przeciwdeszczowej, ściągany sznurkiem. Na plecach i nad lewą górną kieszenią naklejany odblaskowy napis STRAŻ MIEJSKA na żółtym fluorescencyjnym tle, o wymiarach na plecach 340 x 160 mm, nad lewą kieszenią 160 x 80 mm (wg załącznika nr 6). Ilość: 32 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 6) Bezrękawnik (ocieplacz). Kod CPV 18235400-9. Bezrękawnik damski / męski w kolorze czarnym z tkaniny wodoodpornej nylon lub równoważnej tkaniny, zapinany na zamek błyskawiczny. Dwie kieszenie naszyte na piersiach oraz dwie na dole, każda kieszeń zapinana na 2 metalowe napy. Lewa górna kieszeń z padką na odznakę identyfikacyjną. Od wewnętrznej strony na wysokości klatki piersiowej umieszczona jedna kieszeń. Kołnierz oraz dół bezrękawnika ściągaczu z wełny. Na plecach i nad lewą górną kieszenią umieszczony żółty napis STRAŻ MIEJSKA. Ilość: 26 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 7) Koszula służbowa letnia. Kod CPV 18332000-5. Koszula letnia damska / męska w kolorze błękitnym i białym, wykonana z bawełny 55% i poliester 45 % lub równoważnej tkaniny, z krótkim rękawem, na piesiach naszyte dwie kieszonki z patkami zapinanymi na guziki, na ramionach umieszczone naramienniki. Na lewym rękawie, w odległości około 60 mm od górnej krawędzi rękawa, naszyty emblemat haftowany Straży Miejskiej Szczecin, w kształcie wydłużonego owalu o wymiarach 120 x 105 mm +/- 10 mm (wg załącznika nr 5). Ilość białych: 67 szt. Ilość błękitnych: 108 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 8) Koszula służbowa zimowa. Kod CPV 18332000-5. Koszula zimowa damska / męska w kolorze błękitnym i białym, wykonana z bawełny 55% i poliester 45% lub równoważnej tkaniny, z długim rękawem. Na piersiach naszyte dwie kieszonki z patkami zapinanymi na guziki, na ramionach umieszczone naramienniki. Na lewym rękawie, w odległości około 60 mm od górnej krawędzi rękawa, naszyty emblemat haftowany Straży Miejskiej Szczecin, w kształcie wydłużonego owalu o wymiarach 120 x 105 mm +/- 10 mm ( wg załącznika nr 5). Ilość białych: 61 szt. Ilość błękitnych: 76 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 9) Skarpety zimowe. Kod CPV 18317000-4. Skarpety zimowe w kolorze czarnym wykonane z bawełny (min. 90%) i poliamidu lub równorzędnej tkaniny. Ilość: 28 par. Rozmiary: różne. 10) Skarpety letnie. Kod CPV 18317000-4. Skarpety letnie w kolorze czarnym wykonane z bawełny (min. 90%) i poliamidu lub równorzędnej tkaniny. Ilość: 212 par. Rozmiary: różne. 11) Mundur polowy moro. Kod CPV 18222100-2. a) Kurtka damska / męska typu policyjno - wojskowego w kolorze czarnym, wykonana z 65 % poliester, 35 % bawełna lub równoważnej tkaniny, kołnierz wykładany, zapinana na guziki kryte, na lewym i prawym rękawie u góry po jednej kieszeni, z klapką zapinaną na kryty guzik. Dwie kieszenie z przodu na górze i dwie na dole zapinane na rzepy. Na plecach i nad lewą górną kieszenią naklejany odblaskowy napis STRAŻ MIEJSKA na żółtym fluorescencyjnym tle, o wymiarach na plecach 340 x 160 mm, nad lewą kieszenią 160 x 80 mm (wg załącznika nr 6). Na ramionach wszyte naramienniki zapinane na kryty guzik w kolorze czarnym. Mankiety rękawów zapinane na kryty guzik w kolorze czarnym. W pasie lekko zmarszczona gumką wszytą od spodu w tylnej części bluzy. Po bokach na dole po prawej i lewej stronie zamki błyskawiczne o długości ok. 180 mm (w celu łatwego dostępu do środków przymusu bezpośredniego). b) Spodnie polowe - długie zapewniające swobodę ruchów w czasie użytkowania, w kolorze czarnym, wykonane z 65 % poliester, 35 % bawełna lub równoważnej tkaniny, zapinane na metalowy zamek błyskawiczny oraz guzik metalowy. Do pasa spodni dopinane na guziki szelki wykonane z tkaniny zasadniczej i gumy. U góry od strony boków są obszerne kieszenie skośne wpuszczone do wewnątrz. Na nogawkach na wysokości ud z przodu i z tyłu po jednej naszytej nakładanej kieszeni z nałożoną kontrafałdą z klapką zapinaną na kryty guzik. Przednie części nogawek od strony spodniej na odcinku uda i kolana wszyta podszewka wzmacniająca. Na pasku wszyte szlufki na pas główny oraz z tyłu po prawej i lewej stronie znajduje się ściągacz z gumy. Spodnie wzmocnione w kroku. W dolnych odcinkach nogawek po zewnętrznej stronie szwu wykonane rozporki, w których naszyta jest taśma samoprzyczepna (rzep). Nogawki zakończone ściągaczem na gumce. Pasek na gumce na stopy naciągający nogawki. Ilość: bluza 41 szt., spodnie 43 szt. Rozmiary: różne. 12) Czapka zimowa. Kod CPV 18443320-5. Czapka zimowa w kolorze ciemnogranatowym, wykonana z gabardyny lub równoważnej tkaniny, ocieplana, z daszkiem i nausznikami z tkaniny futerkowej wiązanymi na szczycie czapki, na czapce naszyty otok w trójrzędową szachownicę w kolorze żółto- granatowym i haftowany wizerunek orła w koronie koloru żółtego z przodu czapki. Ilość: 12 szt. Rozmiar: różne. 13) Czapka garnizonowa. Kod CPV 18443320-5. Czapka garnizonowa okrągła w kolorze ciemnogranatowym, wykonana z elanobawełny (gabardyny 420 g/m2) lub równoważnej tkaniny,. Denko czapki podszyte podszewką. Daszek koloru czarnego, nad daszkiem przymocowany pasek skórzany w kolorze czarnym zakończonym guzikami w kolorze żółtym zawierającymi stylizowany wizerunek orła w koronie. Dookoła otok w postaci trójrzędowej szachownicy w kolorze żółto - granatowym. Z przodu czapki nad daszkiem i otokiem znajduje się metalowy orzełek w koronie w kolorze żółtym o wymiarach 55 x 55 mm. Ilość bez galonów: 30 szt. Rozmiary: różne. 14) Kapelusik Kod CPV 18440000-5. Kapelusik damski wykonany z elanobawełny lub równoważnej tkaniny, w kolorze ciemnogranatowym, z otokiem w postaci trójrzędowej szachownicy w kolorze żółto - granatowym. Nad szachownicą z przodu kapelusika znajduje się metalowy orzełek w koronie w kolorze żółtym. Rondo kapelusika podwinięte. Ilość: 12 szt. Rozmiary: różne. 15) Krawat. Kod CPV 18423000-0. Krawat w kolorze czarnym, wykonany z poliestru lub równoważnej tkaniny, na gumce. Ilość: 24 szt. Rozmiary: różne długości. 16) Podkoszulka T-shirt. Kod CPV 18331000-8. Podkoszulka t-shirt w kolorze czarnym, wykonana z bawełny 100% 200g/m2 lub równoważnej tkaniny, z krótkim rękawem. Napis na plecach (wysokość liter 45 mm) i na lewej piersi (wysokość liter 20 mm) w kolorze żółtym STRAŻ MIEJSKA w dwóch wierszach wykonany farbami wodnymi w technice sitodruku. Ilość: 96 szt. Rozmiary: S, M, L, XL, XXL - ustalone po obmiarze funkcjonariuszy. 17) Podkoszulka polo. Kod CPV 18333000-2. Podkoszulka polo w kolorze czarnym, wykonana z bawełny (65%) i poliester (35%) lub równoważnej tkaniny, z krótkim rękawem, wykładany kołnierz, zapinana z przodu na trzy guziczki w kolorze czarnym. Napis na plecach (wysokość liter 45mm) i na lewej piersi nad kieszenią (wysokość liter 20 mm) w kolorze żółtym STRAŻ MIEJSKA w dwóch wersach wykonany farbami wodnymi w technice sitodruku. Na lewej piersi jedna kieszonka z klapką zapinaną na guzik koloru czarnego. Na ramionach wszyte naramienniki zapinane na guzik koloru czarnego umieszczony przy kołnierzu. Podkoszulka polo w kolorze białym, wykonana z bawełny (65 %) i poliester (35%) lub równoważnej tkaniny, z krótkim rękawem, wykładany kołnierz, zapinana na trzy guziki w kolorze białym. Napis na plecach (wysokość liter 45mm) i na lewej piersi nad kieszenią (wysokość liter 20 mm) w kolorze czarnym STRAŻ MIEJSKA w dwóch wersach wykonany farbami wodnymi w technice sitodruku. Na lewej piersi jedna kieszonka z klapką zapinaną na guzik koloru białego. Na ramionach wszyte naramienniki zapinane na guzik koloru białego umieszczony przy kołnierzu. Ilość: 108 szt. Rozmiary: S, M, L, XL, XXL - ustalone po obmiarze funkcjonariuszy. 18) Obuwie służbowe specjalistyczne. Kod CPV 18815000-5. Obuwie w kolorze czarnym, podeszwa antypoślizgowa bardzo dobrej trakcji. Cholewka wykonana ze skóry naturalnej w części przedniej i tylnej oraz z Cordury lub równoważnej tkaniny w części bocznej obuwia. Górna krawędź cholewki wykończona miękkim kołnierzem. System szybkiego sznurowania (haczyki). Ilość: 70 par. Rozmiary: różne. 19) Szalik zimowy Kod CPV 18422000-3. Szalik zimowy w kolorze czarnym wykonany z wełny 30% oraz akrylu 70% lub równoważnej tkaniny, o długości 150 cm i szerokości 40 cm. Ilość: 14 szt. 20) Kurtka zimowa. Kod CPV 18223200-0. Kurtka zimowa w kolorze czarnym z tkaniny wodoodpornej nylon( gramatura 194 g/m2 - dopuszczalna różnica w gramaturze tkaniny ±5%) lub równoważnej, ocieplana, zapinana na zamek błyskawiczny kryty listwą zapinana na 4 metalowe napy. Z przodu dwie kieszenie górne i dolne z klapkami zapinanymi na metalowe napy, pod kieszeniami górnymi dwie kieszenie skośne. Po lewej wewnętrznej stronie kurtki na wysokości klatki piersiowej umieszczona jedna kieszeń. Dół kurtki oraz pas ściągany sznurkiem. Rękawy zakończone ściągaczem z dzianiny. Kołnierz z tkaniny futerkowej odpinany. Do kołnierza dopinany na zamek błyskawiczny kaptur przeciwdeszczowy ściągany sznurkiem. Na ramionach wszyte naramienniki zapinane na guzik koloru czarnego. Na plecach oraz nad lewą górną kieszenią żółty napis STRAŻ MIEJSKA. Ilość: 12 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 21) Sweter polarowy. Kod CPV 18235300-8. Sweter w kolorze czarnym wykonany z niemechacącego się polaru 380 g/m2 - dopuszczalna granica w gramaturze tkaniny ±5%, z zamkiem błyskawicznym z przodu o długości od 28 do 30 cm., ze wzmocnieniami na ramionach oraz na łokciach. Z przodu na wysokości klatki piersiowej dwie proste kieszenie z zakładkami zapinane na guzik oraz na dole dwie kieszenie ukośne zapinane na zamek błyskawiczny. Dół swetra z możliwością ściągania. Na ramionach umieszczone naramienniki zapinane na guzik. Ilość: 18 szt. Rozmiary: szycie miarowe. 22) Pasek do spodni. Kod CPV 18425000-4. Pasek do spodni wykonany za skóry w kolorze czarnym z obu stron, zakończony metalową sprzączką. Na pasek założona luźno ruchoma przesuwka. Części metalowe paska wykonane ze srebrnego błyszczącego metalu. Ilość: 15 szt. Rozmiary: różne. 23) Pas główny. Kod CPV 18425000-4. Pas główny wykonany ze skóry w kolorze czarnym z obu stron, zakończony metalową sprzączką. Na pas założona jest luźno ruchoma przesuwka. Części metalowe pasa wykonane są ze srebrnego błyszczącego metalu. Ilość: 14 szt. Rozmiary: różne. 24) Spinka do krawata. Spinka do krawata damska/męska, metalowa w kolorze żółtym, na środku spinki umieszczony stylizowany wizerunek orła w koronie w kolorze żółtym. Ilość: 13 szt. 4. Wszystkie oferowane elementy umundurowania winny być zgodne ze wzorami zamieszczonymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 lipca 1998 roku w sprawie umundurowania, legitymacji, dystynkcji i znaków identyfikacyjnych strażników gminnych (miejskich) (Dz.U. Nr 112, póź. 713 z dnia 29 sierpnia 1998 r. z późniejszymi zmianami). 5. Zamówienie musi być wykonane zgodnie ze sztuką krawiecką, z należytą starannością, przez co należy rozumieć: trwałość, estetykę, odpowiednie dopasowanie ubioru do sylwetki. 6. Każdy oferent przed złożeniem oferty powinien dokładnie zapoznać się ze wzorami sortów mundurowych, którymi dysponuje Zamawiający z uwagi na konieczność zachowania szczegółowych wymogów w szczególności: co do kroju, wyglądu i wyposażenia poszczególnych elementów umundurowania. Wzory zamawianych sortów są do wglądu w siedzibie Straży Miejskiej Szczecin przy ul. Felczaka 9 w godzinach 7:00- 14:00 (dni robocze) - pok. 0177. 7. Przed dostarczeniem przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona obmiaru pracowników Zamawiającego w terminach uzgodnionych z Zamawiającym. W przypadku stwierdzenia przy odbiorze nieprawidłowego wykonania rozmiaru dla danych osób, wykonawca zobowiązany jest do wymiany poszczególnych sortów mundurowych, po ponownym obmiarze pracowników.

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 18.21.30.00-5, 18.23.40.00-8, 18.23.32.00-4, 18.22.32.00-0, 18.23.54.00-9, 18.33.20.00-5, 18.31.17.00-4, 18.22.21.00-2, 18.44.33.20-5, 18.44.00.00-5, 18.52.30.00-0, 18.33.10.00-8, 18.33.30.00-2, 18.81.50.00-5, 18.42.20.00-3, 18.22.32.00-0, 18.23.53.00-8, 18.42.50.00-4.

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony.

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: nie.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 28.04.2011.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

Centrala Zaopatrzenia Mundurowego Intermag Ryszard Czykun, ul. Braniewska 10, 85-708 Bydgoszcz, kraj/woj. wielkopolskie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 69918,70 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

Cena wybranej oferty: 85825,19

Oferta z najniższą ceną: 85825,19 / Oferta z najwyższą ceną: 100987,37

Waluta: PLN.

Komendant Straży Miejskiej
Leon Gajewski

Numer ogłoszenia: 128383 - 2011;
data zamieszczenia: 04.05.2011

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.

Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 127619 - 2011 data 29.04.2011 r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Straż Miejska Szczecin, ul. Zygmunta Felczaka 9, 71-471 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 0-91 442 76 13, fax. 0-91 422 87 24.

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU

II.1) Tekst, który należy zmienić:

Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: IV.5).

W ogłoszeniu jest: Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 53837,4 PLN.

W ogłoszeniu powinno być: Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 69918,7 PLN.

Komendant Straży Miejskiej
Leon Gajewski


udostępnił: Straż Miejska, wytworzono: 2011/04/11, odpowiedzialny/a: Leon Gajewski, wprowadził/a: Tadeusz Dalski, dnia: 2011/05/04 08:51:43
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tadeusz Dalski 2011/05/04 08:51:43 modyfikacja wartości
BipSMAdmin 2011/05/02 14:59:59 modyfikacja wartości
Tadeusz Dalski 2011/04/29 15:27:26 modyfikacja wartości
Tadeusz Dalski 2011/04/20 10:36:02 modyfikacja wartości
Tadeusz Dalski 2011/04/11 16:14:04 nowa pozycja