Przetargi - pytania

Pytanie 3


Pytanie 3: W punkcie 1.4.10 Zamawiający wymaga: Programowanie kluczy szyfrujących do radiotelefonu za pomocą sprzętu dostarczonego przez Wykonawcę w ramach zamówienia. W kompletacji Zamawiający nie wyszczególnia zestawu do programowania kluczy szyfrujących. Prosimy o potwierdzenie, czy zestaw do programowania kluczy szyfrujących ma być dostarczony w ramach zadania?

Odpowiedź na pytanie 3: Zamawiający wymaga, aby radiotelefon zapewniał szyfrowanie zgodnie z algorytmem TEA1 i w tym zakresie musi mieć uaktywnione wymagane licencje. Radiotelefon musi też być przystosowany do wprowadzenia algorytmu TEA2 poprzez doposażenie w przyszłości w dodatkowy, wewnętrzny moduł i/lub upgrade oprogramowania i/lub zakup licencji. Jednocześnie Zamawiający nie narzuca wykonawcom rozwiązania w zakresie sprzętu do programowania kluczy szyfrujących, w szczególności do wyboru wykonawcy pozostaje zastosowanie modelu hardwarowego lub softwarowego.


udostępnił: Straż Miejska, wytworzono: 2019/10/31, odpowiedzialny/a: Leon Gajewski, wprowadził/a: Szczepan Ostrowski, dnia: 2019/10/31 11:24:40
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Szczepan Ostrowski 2019/10/31 11:24:40 nowa pozycja